Poszukiwany listem gończym


Dodany: 12:50:51 13.09.2017 756W ręce policjantów wpadł 36-latek poszukiwany aż trzema listami gończymi. Mieszkaniec Rypina ukrywał się przed organami ścigania w Gdyni. Dzięki ustaleniom policjanta ds. poszukiwań, mężczyzna został zatrzymany. Trafił już do zakładu karnego.

Policjant służby kryminalnej zajmujący się poszukiwaniem i identyfikacją osób uzyskał informacje o poszukiwanym, które doprowadziły zatrzymania go na terenie Gdyni. 36-letni mieszkaniec Rypina ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od września ubiegłego roku. Mężczyzna był poszukiwany trzema listami gończymi wydanymi przez sądy w Warszawie i Krakowie za liczne oszustwa internetowe. Ponadto wydane były za nim zarządzenia o ustaleniu miejsca jego pobytu celem przedstawienia zarzutów za popełnione inne przestępstwa.

Policjant z Rypina, który pracował nad sprawą dowiedział się, że mężczyzna przebywa gdzieś na terenie Gdyni. Następnie ustalił dzień i miejsce, gdzie poszukiwany miał przebywać i powiadomił tamtejszych policjantów. Ustalenia policjanta okazały się trafne. W czwartek (07.09) poszukiwany mężczyzna został zatrzymany. Teraz w zakładzie karnym spędzi  co najmniej 1 rok i 10 miesięcy.

 

źródło:KPP Rypin


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: