Konkurs, w którym można wygrać…


Dodany: 08:38:19 16.11.2017 345 
Już po raz kolejny Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami naszego miasta. Te wyjątkowe jasełka 6 stycznia 2018 r. zostaną wystawione w Polsce w wielu miejscowościach, w tym również w Rypinie oraz w kilkudziesięciu miejscach na świecie. Organizatorem Orszaku Trzech Króli w naszym mieście jest Akcja Katolicka.
Ogólnopolska Fundacja Orszaku Trzech Króli organizuje konkurs, w którym można wygrać .... wielbłąda. Od 14 listopada można głosować na wybraną miejscowość. Mieszkańcy miejscowości, która uzyska największą ilość ważnie oddanych głosów będą mogli wygrać wizytę wielbłąda na Orszaku Trzech Króli. Głosować można do 30 listopada do godz. 12:00. Konkurs podzielony jest na dwa etapy. W pierwszym oddajemy głosy na stronie internetowej, a w drugim, czyli od 25 listopada spośród 10 finalistów na profilu Facebook: Orszak Trzech Króli. Dodatkowo każda miejscowość za ważnie oddany głos otrzyma orszakową koronę.
Aby zagłosować wystarczy wejść na stronę www.orszak.org, gdzie trzeba podać adres mailowy, na który w przeciągu ok. 60 minut zostanie wysłany link aktywacyjny. Kliknięcie w niego jest warunkiem oddania ważnego głosu.
 
 

Komentarze

gość:

2017-11-16 18:55:05

buahaha ,Lidla nam potrzeba, a nie wizyty wielbłąda.


Dodaj komentarz: