Otworzą bazę


Dodany: 08:39:26 19.11.2017 547 

Już tylko godziny pozostały do oficjalnego otwarcia rypińskiej bazy rodzin w ramach akcji Szlachetna Paczka 2017. O godzinie 16:00 w Rypińskim Centrum Sportu nastąpi otwarcie bazy rodzin, wystąpią m.in.  Korniki, Dziecięco Młodzieżowa Grupa Estradowa i Dziecięca Akademia Rozwoju Umiejętności, gwiazdą wieczoru będzie Grupa Muzyczna EratoX. 
Na stronie internetowej szlachetnapaczka.pl w bazie z Rypina jest 45 rodzin, każdy może wybrać rodzinę, której chce pomóc. W większości potrzeby rodzin sprowadzają się do podstawowych środków higienicznych, ciepłej odzieży i opału. 
Wcześniej wolontariusze odwiedzili zgłoszone rodziny, rozmawiali z nimi 
Wielki finał Szlachetnej Paczki 2017 już w grudniu. 
 
SZLACHETNA PACZKA to to unikalny w skali światowej system precyzyjnej, konkretnej i mądrej pomocy rodzinom w potrzebie zorganizowany na tak dużą skalę. To oryginalny polski pomysł. Obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej zorganizowanych projektów społecznych w Polsce. Działa od 2001 roku i co roku łączy setki tysięcy Darczyńców, Wolontariuszy i rodzin w potrzebie. Wydobywa z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejszego.
 

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: