XVIII Bal Radości


Dodany: 08:19:53 14.02.2018 61912 lutego, w Sali Kryształowej Restauracji „Modrzewiowa” w Starorypinie, odbył się 18. Bal Radości - największa impreza integracyjna dla osób niepełnosprawnych. Rekordowa liczba ok. 340 osób bawiła się na tradycyjnym spotkaniu, które w tym roku odbyło się w iście indiańskim klimacie. Tradycyjny bal pełen uśmiechu i zabawy, jak co roku został zorganizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rypinie oraz Powiat Rypiński. 
Uroczystego otwarcia balu dokonała dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, która przywitała przybyłych gości, a także złożyła podziękowania darczyńcom tegorocznego balu. Tradycyjnie zabawę taneczną poprzedził wystrzał z rac zawierających confetti, po czym parkiet zapełnił się gronem uśmiechniętych tancerzy. 
W zabawie uczestniczyli podopieczni Warsztatu Terapii Zajęciowej "Nadzieja”, Domu Pomocy Społecznej, Środowiskowego Domu Samopomocy, Domu Dziecka, Rodzinnego Domu Dziecka oraz osoby indywidualne, które przybyły ze wszystkich gmin powiatu rypińskiego. Oprawę muzyczną zapewnili pracownicy Rypińskiego Domu Kultury. 
Bal Radości to największa impreza integracyjna dla osób niepełnosprawnych o zasięgu powiatowym. Dzień, który pozwala choć na chwilę zapomnieć o trudnościach życia codziennego stanowi największą motywację dla organizatorów do przygotowywania kolejnych spotkań. 
 
źródło: fb/powiatrypiński

Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: