Stracił prawko !


Dodany: 21:55:55 09.04.2018 521Policjanci z „drogówki” zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę audi, który w terenie zabudowanym pędził z prędkością ponad 120 km/h. Kierowca już stracił prawo jazdy, dostał mandat oraz punkty karne.
W czwartek (05.04) policjanci z rypińskiej „drogówki”  podczas służby sprawdzali prędkość poruszających się pojazdów. Po godzinie 18-tej na ulicy Warszawskiej w Rypinie zauważyli, jak ze znaczną prędkością zbliża się w ich kierunku Audi A3.  Funkcjonariusz dokonał pomiaru prędkości i zatrzymał pojazd.

Kierowcą był 20-letni mieszkaniec powiatu rypińskiego. Mundurowi poinformowali o powodzie zatrzymania oraz okazali wynik, jaką zarejestrował miernik prędkości.  Okazało się, że mężczyzna w obszarze zabudowanym pędził z prędkością 124 km/h. 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami funkcjonariusze, za popełnione wykroczenie w ruchu drogowym, zatrzymali kierowcy prawo jazdy na 3 miesiące. Został tez ukarany mandatem karnym oraz 10 punktami.

Przypominamy, nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Policjanci apelują o rozsądek i rozwagę na drogach.

 

źródło:KPP Rypin

 


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: