Potrącenie dziecka


Dodany: 16:37:56 09.05.2018 508Rypińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Rypinie, przy ul.Spokojnej. Czteroletni chłopiec  wybiegł na ulice wprost pod nadjeżdżający samochód. 
 

W piątek (04.05.18) po godz. 15-tej dyżurny rypińskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Rypinie przy ul. Spokojnej. Natychmiast udali się tam policjanci. Na podstawie wykonanych czynności, wstępnie ustalili, że czteroletni chłopiec będący pod opieką osoby dorosłej poruszając się chodnikiem, wyrwał nagle trzymaną dłoń i wbiegł na ulice wprost pod nadjeżdżający samochód m-ki VW Polo. W wyniku zdarzenia małoletni chłopiec został przewieziony do szpitala. Zarówno kierowca pojazdu, jak i opiekun dziecka byli trzeźwi.

Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności oraz przyczyny tego wypadku drogowego.

 

źródło:KPP Rypin

 


Komentarze

Andrzej Lewandowski:

2018-05-17 12:15:17

Niestety wypadki zdarzają się jest chwila nieuwagi i koniec .ale obserwując moje rodzinne miasto to i tak wypadków jest malo .obserwując jak w Rypinie zachowują się kierowcy.sam bylem świadkiem ok rok temu jak radiowóz na przejściu dla pieszych malo co nosy by im urwał. Bylem w szoku . 2.5 miesiąca ten bylem w Rypinie zbliżam sie do przejścia a tu samochód stoi jestem w szoku- myślę no w Rypinie pełna zmiana jestem zadowolony .patrzę katem oka na nr rejestracyjny- i znowu zawiedziony. TO BYŁ OBCY SAMOCHÒD


Dodaj komentarz: