Wjechała do rowu


Dodany: 11:28:55 06.06.2018 40834-letnia mieszkanka Rypina podczas wyprzedzania na łuku drogi wjechała do rowu. Jak ustalili policjanci była nietrzeźwa, w organizmie miała ponad promil alkoholu. Funkcjonariusze od razu zatrzymali jej prawo jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

W niedzielę (03.06.18) po godzinie 12-tej dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że do rowu przy ulicy Piłsudskiego w Rypinie wpadł samochód audi A6, a kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu.

Jak ustalili policjanci,  pojazdem kierowała 34-letnia mieszkanka Rypina, która podróżowała z dorosłym pasażerem oraz dwójką dzieci. Jak się okazało, kierująca pojazdem nie zachowała należytej ostrożności podczas manewru wyprzedzania na łuku drogi, w wyniku czego wjechała do rowu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Gdy policjanci zbadali jej stan trzeźwości, wyszło na jaw, że jest nietrzeźwa. W organizmie miała ponad promil alkoholu, od razu straciła prawo jazdy.

Teraz odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi jej do 2-ch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna. Odpowie również za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 

 

źródło: KPP w Rypinie


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: