Zderzenie dwóch „osobówek”


Dodany: 19:24:59 12.06.2018 464Rypińscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Puszcza Miejska. Zderzyły się tam dwa osobowe pojazdy. Trzy uczestniczki zdarzenia zostały przewiezione do szpitala.

W piątek (08.06.18) po godzinie 20-tej dyżurny policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie o kolizji drogowej w miejscowości Puszcza Miejska, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. Natychmiast na miejsce skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze.

Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce, wstępnie ustalili, że 45-letnia mieszkanka powiatu rypińskiego kierując skodą fabią jadąc od Sierpca w kierunku Rypina nie upewniła się co do możliwości wykonania skrętu w lewo doprowadzając do zderzenia z pojazdem vw touran, który już wcześniej rozpoczął prawidłowy manewr wyprzedzania. Podróżowała nim 34-letnia mieszkanka powiatu brodnickiego wraz z 61-letnią pasażerką.

Wszystkie uczestniczki zdarzenia zostały przewiezione do szpitala, na szczęście po przeprowadzeniu badań okazało się, że nikt nie doznał poważnych obrażeń. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi.

 

źródło:KPP Rypin


Galeria zdjęć:


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: