Puchar przewodniczącego zdobyty

Dodany: 20:08:17 20.06.2018 1382

Po raz kolejny w Ostrowitem rozegrany został turniej w piłce nożnej o puchar przewodniczącego rady gminy. W piątek 8 czerwca 2018 r. w Ostrowitem do zawodów przystąpili uczniowie szkół podstawowych z gminy Brzuze. W tym roku najlepszymi zawodniczkami okazały się dziewczęta z Ostrowitego, na kolejnych miejscach uplasowały się uczennice z Radzynka, Trąbina i Ugoszcza. Wśród chłopców drużyna z Ugoszcza wywalczyła pierwsze miejsce w walce z Ostrowitem 1. Kolejne miejsca przypadły zawodnikom Ostrowite 2, Radzynka i Trąbina. Turniej zorganizowany został dzięki współpracy GKS Pojezierze Brzuze, Gminy Brzuze oraz nauczycieli wychowania fizycznego, a puchar przechodni wręczył zwycięzcom Przewodniczący Rady Gminy Brzuze Krzysztof Budziński oraz radny Paweł Kusiński.

źródło:UG Brzuze