Wpadł poszukiwany


Dodany: 20:53:55 07.09.2018 587Policjanci z „drogówki” zatrzymali poszukiwanego przez Sąd w Golubiu-Dobrzyniu 21-latka. Mężczyzna wpadł podczas legitymowania, gdy spowodował kolizję. Teraz spędzi najbliższe miesiące w celi, gdzie czeka go odsiadka za przestępstwo, którego dopuścił się w przeszłości. 

W piątek (04.09.18r) przed godziną 13-tą dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Dobre, gdzie natychmiast dojechali policjanci z „drogówki”. Tam wezwali karetkę pogotowia, która zabrała jedną osobę do szpitala, a sami przystąpili do pracy. 
Po przeprowadzonych czynnościach ustalili, że 21-letni mieszkaniec Golubia-Dobrzynia kierując samochodem bmw na skrzyżowaniu zaczął wyprzedzać  golfa, którym kierowała 51-letnia mieszkanka powiatu rypińskiego nie upewniając się co do możliwości bezpiecznego wykonania tego manewru, na skutek czego uderzył w wyprzedzany pojazd, którego kierująca kończyła manewr skrętu w lewo. Kobieta została przewieziona do szpitala, na szczęście nic poważnego jej się nie stało. Na sprawcę kolizji funkcjonariusze nałożyli mandat karny i na tym całe zdarzenie miało się zakończyć, ale tak się nie stało. 
W trakcie legitymowania mężczyzny okazało się bowiem, że jest on poszukiwany przez Sąd w Golubiu-Dobrzyniu do odbycia kary 120 dni pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu, skąd zostanie przetransportowany do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

 

źródło:KPP Rypin


Galeria zdjęć:


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: