Poszukiwany przez Sąd


Dodany: 23:36:48 02.01.2019 535Policjanci ruchu drogowego zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. Mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Jak się później okazało, był poszukiwany listem gończym, dlatego trafił  do policyjnego aresztu. Dodatkowo czeka go nowa kara za popełnienie kolejnego przestępstwa.

W poniedziałek (24.12.18r) policjanci z ruchu drogowego pełnili służbę patrolową na terenie gm. Rogowo. Ok. godz. 14:30 w miejscowości Kobrzyniec zauważyli audi a4, którego kierowca, w ocenie policjantów „dziwnie” zachowywał się na drodze. Postanowili go skontrolować i zatrzymali pojazd.

Już podczas rozmowy wyczuli od niego alkohol. Gdy sprawdzili jego stantrzeźwości okazało się, że mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Był nim 38-latek bez stałego miejsca zamieszkania.

Podczas weryfikacji danych mężczyzny okazało się, że to nie koniec jego problemów. W policyjne bazie danych widniała informacja, że 38-latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Chorzowie, za którym został wydany list gończy, a także nakaz doprowadzenia. Mężczyzna miał do odbycia łącznie 11 m-cy pozbawienia wolności. Od razu trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie odkonwojowany do zakładu karnego

Następnego dnia (25.12.18r) po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.  Czeka go teraz nowa sprawa karna, gdzie grozi mu 2-ch lat pozbawienia wolności.

 

źródło:KPP Rypin


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: