Śmiertelny wypadek w Borzyminie


Dodany: 20:46:48 27.01.2019 1026Policjanci rypińskiej komendy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny śmiertelnego wypadku drogowego. Kierujący audi potrącił pieszego idącego drogą, w wyniku czego pieszy poniósł śmierć na miejscu.  

W czwartek (24.01.19r) po godzinie 17-tej dyżurny policji w Rypinie otrzymał zgłoszenie, że w Borzyminie na drodze powiatowej doszło do wypadku. Natychmiast na miejsce wysłał policjantów ruchu drogowego oraz karetkę pogotowia. Niestety okazało się, że jeden z uczestników zdarzenia nie żyje.
Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, 18-letni kierowca audi na prostym odcinku drogi uderzył w 50-letniego pieszego poruszającego się prawidłową stroną jezdni i wyposażonego w elementy odblaskowe. W wyniku tego zderzenia pieszy poniósł śmierć na miejscu. Kierowca był trzeźwy.
Czynności na miejscu wypadku pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Rypinie podjęli policjanci pionu kryminalnego. Funkcjonariusze pracować będą nad odtworzeniem przebiegu zdarzenia i wyjaśnieniem przyczyn tego wypadku.

 

źródło:KPP w Rypinie


Galeria zdjęć:


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: