Zaproszenie do Starostwa


Dodany: 23:37:49 09.02.2019 370Spotkanie poświęcone otwartym konkursom ofert dla organizacji pozarządowych.

Starosta Rypiński Jarosław Sochacki serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych (stowarzyszeń, fundacji - prowadzących działalność statutową na terenie Powiatu Rypińskiego), na spotkanie szkoleniowe, poświęcone wyjaśnieniu założeń oraz procedur w związku z już ogłoszonymi i planowanymi otwartymi konkursami ofert na realizację zadań publicznych powiatu w 2019 roku.

Spotkanie odbędzie się w dniu 14 lutego 2019 r. (czwartek), początek godz. 10.00 w Starostwie Powiatowym w Rypinie przy ul. Warszawskiej 38, sala konferencyjna na II piętrze.

Pragniemy przypomnieć, że zgodnie z przyjętym rocznym programem współpracy Powiatu Rypińskiego z organizacjami pozarządowymi, w 2019 roku realizowane będą między innymi zadania publiczne w następujących obszarach:

- ratownictwa i ochrony ludności (ogłoszony konkurs),

- wspierania i upowszechniania kultury fizycznej „Sport dzieci i młodzieży” (ogłoszony konkurs),

- ochrony i promocji zdrowia oraz wspierania osób niepełnosprawnych (planowany konkurs),

- kultury (planowany konkurs).

Szkolenie adresowane jest przede wszystkim do przedstawicieli organizacji pozarządowych zainteresowanych realizacją zadań publicznych Powiatu Rypińskiego i udziałem w otwartych konkursach ofert.

Ogłoszenia konkursowe opublikowane zostały w serwisach internetowych: www.powiatrypinski.pl oraz www.bip.powiatrypinski.pl (zakładka aktualności) oraz na tablicy ogłoszeniowej Starostwa Powiatowego w Rypinie.

 

źródło:Starostwo Powiatowe


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: