Śmiertelny wypadek


Dodany: 14:20:43 12.03.2019 841Policjanci rypińskiej komendy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło w miejscowości Głowińsk. Kierujący citroenem potrącił rowerzystę, który zginął na miejscu.

Dzisiaj (12.03.19r) o godzinie 05:22 dyżurny policji w Rypinie otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Głowińsk doszło do potrącenia rowerzysty. Na miejsce natychmiast udali się policjanci.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że na drodze wojewódzkiej nr 534 na prostym odcinku drogi 43-letni kierowca citroena w trakcie wymijania z innymi pojazdami uderzył w tył kierującego rowerem, który poruszał się w tym samym kierunku. W wyniku zdarzenia kierujący rowerem poniósł śmierć na miejscu, był nim 55-letni mieszkaniec powiatu rypińskiego. Kierowca citroena był trzeźwy.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia i zorganizowali objazdy. Czynności na miejscu wypadku pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Rypinie podjęli policjanci pionu kryminalnego. Funkcjonariusze pracować będą nad odtworzeniem przebiegu zdarzenia i wyjaśnieniem dokładnej przyczyny wypadku.

 

źródło: KPP w Rypinie

Galeria zdjęć:


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: