Zagłosujmy na SP w Ostrowitem


Dodany: 23:20:38 13.03.2019 439Po udanej akcji „Wszystkie Kolory Świata” jedna ze szmacianych laleczek bierze udział w konkursie organizowanym przez UNICEF na najbardziej oryginalną laleczkę. Autorami laleczki o imieniu Laura, są uczennice klasy pierwszej i siódmej Wiktoria i Weronika Wielgus, które wykonały ją wspólnie z rodzicami. Zdjęcie lalki – góralki umieszczone jest na stronie http://wszystkiekoloryswiata.pl/lalka/31

Konkurs rozpoczął się 11 marca  i potrwa do godz. 11.00 - 15 marca 2019 r. (piątek). Każdy użytkownik Facebooka w trakcie trwania konkursu może oddać tylko jeden głos ze swojego konta na naszą laleczkę - Laurę.

Jak to zrobić:
- wystarczy zalogować się na swoje konto lub tylko kliknąć w podany wyżej, aktywny link,
- wejść w aplikację konkursową na koncie UNICEF-u "Wszystkie Kolory Świata",
- wyszukać laleczkę wpisując np. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowitem - powiększyć zdjęcie laleczki i oddać na nią głos.

Liczba głosów pod zdjęciem oznacza sumę dotychczas oddanych głosów na daną laleczkę. Liczba oddanych głosów na każdą laleczkę będzie widoczna pod zdjęciami przez cały czas trwania konkursu. Liczba oddanych głosów jest jedynym kryterium wyboru laureata konkursu. Wygrywa Szkoła i Laleczka, na którą zostanie oddanych najwięcej głosów. Nagrodą w konkursie jest koncert Ambasadora Dobrej Woli UNICEF - Majki Jeżowskiej w zwycięskiej szkole.

Udostępniajcie tę wiadomość swoim znajomym, rodzinie, komu tylko zapragniecie, aby każdy kto ma konto na Facebooku mógł oddać jeden głos na naszą laleczkę. Z góry za wszystkie głosy już dzisiaj Dziękujemy!!! Koordynatorzy akcji „Wszystkie Kolory Świata” - Beata Stefańska i Anna Rafińska.

źródło:SP Ostrowite


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: