Znaleźli narkotyki


Dodany: 21:38:11 15.03.2019 453Policjanci podczas przeszukania u 31-latka z powiatu brodnickiego znaleźli marihuanę i amfetaminę. Był to efekt ich ustaleń do już prowadzonego dochodzenia w sprawie posiadania narkotyków. Mężczyźnie grozi do 10-lat pozbawienia wolności.  

Policjanci pionu kryminalnego wykonując czynności w toku prowadzonego postępowania w sprawie posiadania narkotyków uzyskali informacje, że jeden z mieszkańców powiatu brodnickiego może posiadać w miejscu swojego zamieszkania zakazane substancje.

Na podstawie ich ustaleń prokurator nadzorujący postępowanie wydał postanowienie o przeszukaniu pomieszczeń należących do tego mężczyzny.

W piątek (08.03.19r) kryminalni udali się na teren gminy Świedziebnia w powiecie brodnickim, gdzie dokonali przeszukania u wytypowanego 31-latka. Okazało się, że ich ustalenia były trafne. Policjanci znaleźli prawie 160 gramów amfetaminy oraz prawie 15 gramów marihuany, które zabezpieczyli jako dowód w sprawie.  

Mężczyzna został zatrzymany. Jeszcze tego samego dnia 31-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Grozi mu do 10-ciu lat pozbawienia wolności. 

 

źródło:KPP Rypin

 


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: