Wypadek w Dylewie


Dodany: 23:51:03 18.03.2019 656Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego w miejscowości Dylewo. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego i ciężarowego. 5 osób zostało przewiezionych do szpitali, niestety jedna z nich zmarła.  

W piątek (15.03.19r) o godzinie 11:23 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że na drodze wojewódzkiej 560 w miejscowości Dylewo doszło do zderzenia samochodu osobowego i ciężarowego. Na miejsce natychmiast udali się policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i pomagali w akcji ratowniczej. Dwie kobiety oraz trzech mężczyzn w wieku od 16-stu do 20-stu lat, którzy podróżowali samochodem osobowym zostali  przetransportowani do szpitali.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że 20-letni kierowca skody octavia na mokrej nawierzchni nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z samochodem ciężarowym scania z naczepą.

Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 20-letni kierowca skody zmarł w szpitalu. Rypińscy policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 

źródło:KPP Rypin


Galeria zdjęć:


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: