Śmiertelny wypadek w Mariankach


Dodany: 12:03:32 11.04.2019 980Policjanci rypińskiej komendy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 560. W miejscowości Marianki doszło do zderzenia dwóch pojazdów, gdzie śmierć poniósł 27-letni kierowca bmw.

Wczoraj (10.04.19r) po godz. 10-tej na drodze wojewódzkiej nr 560 w miejscowości Marianki doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego.Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem bmw nie dostosował prędkości do warunków ruchu i po zakończonym manewrze wyprzedzania zjechał na pobocze, stracił panowanie nad pojazdem po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z pojazdem ciężarowym volvo z naczepą. Siła uderzenia była tak silna, że samochód osobowy rozerwał się na trzy części.W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł 27-letni kierowca bmw z powiatu brodnickiego.

Policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Rypinie przez kilka godzin pracowali na miejscu zdarzenia. Przyczynę i szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo.

 

źródło:KPP Rypin


Galeria zdjęć:


Komentarze

ja:

2019-04-11 12:05:03

rozerwał się na trzy części......pewnie kupiony bezwypadkowy albo pospawany z 3 w jedną.


Dodaj komentarz: