Posiadał 5 gramów


Dodany: 22:17:20 18.04.2019 542Kryminalni namierzyli 31-latka z Rypina, który miał przy sobie narkotyki. Mężczyzna od razu został zatrzymany, a następnego dnia usłyszał zarzut. Za to przestępstwo odpowie przed Sądem, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek (16.04.19r) rypińscy kryminalni zajmujący się przestępczością narkotykową ustalili, że 31-letni mieszkaniec Rypina może posiadać narkotyki.

By potwierdzić tą informacje udali się do miejsca jego zamieszkania i go przeszukali. W kieszeni jego spodni policjanci znaleźli plastikowe pudełko z zawartością suszu roślinnego. Następnie policjanci przeszukali pomieszczenia mieszkalne, które zajmował mężczyzna. Podczas tych czynności kryminalni znaleźli zawiniątko z suszem roślinnym oraz elektroniczną wagę. Łączna ilość znalezionego suszu  to prawie 5 gramów. Na podstawie wstępnych testów policjanci ustalili, że to marihuana. 31-latek trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj (17.04.19r) mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawiania wolności.

 

źródło:KPP Rypin


Galeria zdjęć:


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: