Dzień Bibliotekarza


Dodany: 21:25:58 18.05.2019 3478 maja w Rypińskim Domu Kultury odbyły się uroczystości z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek. Wszystkich gości powitał Dyrektor Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej Marek Taczyński.

Podczas uroczystości pracownicy miejskich oraz powiatowych bibliotek wraz ze zgromadzonymi gośćmi wsłuchali się w utwory wykonane przez uczniów z rypińskiej Szkoły Muzycznej. Nie obyło się także bez pamiątkowych listów gratulacyjnych i kwiatów, które wręczali Burmistrz Miasta Rypin Paweł Grzybowski, Starosta Rypiński Jarosław Sochacki, Przewodniczący Rady Miasta Rypin Sławomir Malinowski oraz Dyrektor Miejsko- Powiatowej Biblioteki Publicznej Marek Taczyński.

Dzień ten był wspaniałą okazją do podsumowania pracy bibliotekarza. Wszystkim bibliotekarzom należą się ogromne podziękowania za serdeczność, zaangażowanie i profesjonalizm. Życzymy Państwu, aby podejmowane nowe działania przynosiły pożytek społeczności lokalnej, a wykonywana praca dawała radość i poczucie satysfakcji.

 

źródło:UM Rypin


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: