Policjanci uratowali desperata


Dodany: 22:19:27 14.06.2019 742Sierż. Mirosława Wiśniewska oraz post. Norbert Boniecki uratowali mężczyznę, który próbował odebrać sobie życie. Dzięki błyskawicznej reakcji policjantów i udzieleniu fachowej pomocy, desperat zaczął odzyskiwać przytomność. Mężczyzna trafił pod opiekę specjalistów.

 

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek (10.06.19r). O godzinie 22:30 dyżurny policji został zaalarmowany przez zgłaszającego, że jego krewny chce popełnić samobójstwo, ponieważ napisał  wiadomość pożegnalną. Natychmiast do mieszkania desperata  udali się policjanci z ogniwa patrolowo – interwencyjnego sierż. Mirosława Wiśniewska oraz post. Norbert Boniecki.

 

Na miejscu zastali leżącego na ziemi nieprzytomnego mężczyznę, a obok niego puste pudełko po lekach. Wszystko wskazywało na to, że je zażył. Policjanci natychmiast przystąpili do udzielania pomocy. Ułożyli mężczyznę w odpowiedniej pozycji oraz wywołali wymioty. Dzięki ich działaniom mężczyzna zaczął otwierać oczy. Policjanci cały czas monitorowali jego stan do czasu przyjazdu załogi ratownictwa medycznego, która zabrała go do szpitala.

 

Dzięki natychmiastowej reakcji członków rodziny oraz policjantów nie doszło do tragedii.

 

źródło: KPP w Rypinie

 

 


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: