22-latek posiadał narkotyki


Dodany: 22:12:17 09.10.2019 640Rypińscy kryminalni ustalili i zatrzymali 22-latka ze znaczną ilością narkotyków. Policjanci zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę, metaamfetaminę, tabletki extasy. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wydziału kryminalnego rypińskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wpadli na trop jednego z mieszkańców Rypina, który miał zajmować się narkotykowym procederem. W miniony czwartek (03.10.19r) kryminalni oczekiwali na mężczyznę na dworcu, gdzie miał przyjechać. 22-latek był całkowicie zaskoczony spotkaniem z policjantami. Po dokładnym przeszukaniu mężczyzny policjanci znaleźli w jego kieszeni niewielką ilość brunatnego suszu.
Na tym jednak nie skończyły się działania policjantów. Wspólnie z mężczyzną kryminalni udali się na teren Brodnicy, gdzie  wynajmował mieszkanie. Ustalenia kryminalnych okazały się trafione. Podczas przeszukania mieszkania policjanci znaleźli zawiniątka z białym proszkiem, tabletki oraz prawie 100 kapsułek z brunatną substancją. Były one ukryte m.in w lodówce oraz różnych szafkach. Policjanci zabezpieczyli te substancję oraz sprawdzili policyjnym testerem. 22-latek trafił do policyjnego aresztu.
Następnego dnia w piątek (04.10.19r) mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych w postaci ponad 40 gramów amfetaminy, prawie 0,5 grama metaamfetaminy, prawie gram marihuany oraz 5 sztuk tabletek ekstazy z przeznaczeniem wprowadzenia ich do obrotu. Policjanci ustalą także dokładną zawartość zabezpieczonych kapsułek. Za to przestępstwo grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

 

źródło:KPP Rypin


Galeria zdjęć:


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: