VIDEO Psi park


Dodany: 21:37:01 03.11.2019 69624 października odbyło się oficjalne otwarcie Psiego Parku - inwestycji, która powstała w ramach zeszłorocznej edycji rypińskiego Budżetu Obywatelskiego. W programie nie zabrakło pokazu psa policyjnego, porad weterynaryjnych oraz informacji Straży Miejskiej dotyczącej obowiązków wynikających z posiadania czworonogów, w tym konieczności sprzątania nieczystości. 

Ponadto podczas oficjalnego otwarcia Burmistrz Miasta Rypin Paweł Grzybowski podziękował autorowi projektu Markowi Szrejterowi oraz mieszkańcom, którzy biorą aktywny udział w Budżecie Obywatelskim. Nie zabrakło także symbolicznego przecięcia wstęgi. 

W ramach inwestycji ogrodzono teren, na którym pojawiły się ławki, zadaszona wiata, kosze na odpady, dystrybutor z woreczkami na psie nieczystości oraz tablica informacyjna z zasadami funkcjonowania i utrzymania porządku. Jak na psi park przystało nie brakuje atrakcji dla czworonogów. Na terenie znajdują się urządzenia do amatorskich ćwiczeń i treningu w tym m.in. huśtawka, palisada i tunel. Miejsce to bez wątpienia zapewni frajdę czworonogom. Koszt inwestycji wyniósł 82 640 zł.

 

tekst:UM Rypin


Komentarze

-Gość-:

2019-11-04 07:24:29

Czy nie lepiej by było przekazać na tacę?


ALLELUJA I DO PRZODU:

2019-11-06 08:09:52

NO I WSZYSTKO JASNE. TEN "PSI PARK" BYŁ ZROBIONY SPECJALNIE POD PRZYJAZD PREZYDĘTA I JEGO KAMPANIĘ WYBORCZĄ.


Dodaj komentarz: