Mamy REKORD


Dodany: 16:37:31 14.01.2020 865Sztab WOŚP przy Rypińskim Domu Kultury podczas 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrał ponad 40 tyś złotych!
Stało się! Kochani dzięki otwartości Waszych serc i hojności udało się z ogromną przewagą pobić zeszłoroczny rekord 27 tysięcy PLN. Dziś możemy śmiało mówić, że kwota deklarowana po przeliczeniu przez komisję przekroczyła 40 tysięcy złotych. Do tego należy doliczyć obcą walutę, która po przeliczeniu na polskie złote zostanie dodana do całości. Nie ma słów żeby odpisać jak bardzo jesteśmy szczęśliwi i dumni.
Gratulujemy i dziękujemy wolontariuszom – nauczycielom i uczniom szkół podstawowych i średnich, którzy zaangażowali się w pełni i kwestowali do niedzielnych godzin wieczornych. Dziękujemy także wszystkim, którzy włączyli się czynnie w wspólne grane największej na świecie orkiestry ludzkich serc m.in:
- fantastycznej młodzieży z Liceum Plastycznego w Rypinie pod opieką p. Michała Kowalskiego,
- cukierni Państwa Malinowskich,
- licznym darczyńcom, którzy zasilili aukcję gadżetów,
- wspaniałym artystom: dzieciom, młodzieży, dorosłym, seniorom za oprawę artystyczną 28 Finału WOŚP.
- mieszkańcom naszego miasta i powiatu, którzy finansowo wsparli akcje.
- straży miejskiej, policji za czuwanie nad porządkiem i bezpieczeństwem
- dyrektorowi i pracownikom RCS za życzliwość, wparcie lokalowe i logistyczne.
Wznieśliśmy się ponad wszelkie podziały i różnice udowodniając, że potrafimy solidaryzować się, by nieść pomoc tym, którzy najbardziej jej potrzebują. Zebrana kwota zasili konto Fundacji, która w tym roku zbierała środki na zakup wyposażania do sal zabiegowych dla dzieci w polskich szpitalach.
W imieniu całego sztabu RDK serdecznie dziękuję za obecność i imponujący wynik. Liczymy na Was za rok, bo razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy gramy do końca świata i jedne dzień dłużej!

 

tekst:A.Pawlewicz


Komentarze

Elzbieta:

2020-01-17 19:50:03

To nie ma co dziekowac to jest nasz obowiazek


Dodaj komentarz: