46 RWT


Dodany: 22:22:49 15.02.2020 221Redakcja RYPIN.TV wraz z Rypińskim Domem Kultury zaprasza wszystkie teatry amatorskie działające samodzielnie lub przy szkołach, stowarzyszeniach, instytucjach kultury, itp. do udziału w Rypińskiej Wiośnie Teatralnej – jednym z najstarszych Ogólnopolskich Przeglądów Amatorskich Zespołów Teatralnych. Tegoroczna 46 edycja imprezy odbędzie się w dniach 15 – 16 maja 2020 roku w zmodernizowanej sali kinowo – teatralnej Rypińskiego Domu Kultury.

Celem RWT  oprócz promocji amatorskiej twórczości teatralnej jest również m.in. inspirowanie do poszukiwań nowych form pracy artystycznej w zespole, szeroko rozumiana edukacja teatralna zarówno zespołów jak i społeczeństwa, a przede wszystkim integracja miłośników sztuki teatralnej.

W załącznikach zamieszczamy regulamin 46 RWT wraz z Kartą Zgłoszenia, a także oświadczenia dotyczące wrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku uczestników przeglądu.

Liczymy na Państwa udział w tegorocznej edycji. Zapewniamy jak zawsze wszechstronne wsparcie oraz serdeczną atmosferę. Do zobaczenia!

 

źródło:RDK


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: