Zabezpieczyli 220 gramów


Dodany: 12:19:43 20.09.2020 356Policjanci zatrzymali 40-latka z Rypina za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Kryminalni zabezpieczyli u niego ponad 220 gramów marihuany. Mężczyźnie grozi do 10-ciu lat więzienia.

W minionym tygodniu policjanci z Rypina zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację o mężczyźnie, który w swoim miejscu zamieszkania może posiadać narkotyki. Tym mężczyzną był 40-letni mieszkaniec Rypina.

Policjanci natychmiast udali się pod ustalony adres i przeszukali pomieszczenia należące do niego. Podczas tych czynności kryminalni znaleźli i zabezpieczyli ukryte w szafie 9 słoików z zawartością suszu roślinnego. Policyjny tester do identyfikacji środków odurzających wykazał, że zabezpieczona substancja to marihuana w ilości ponad 220 gramów. Ponadto policjanci ustalili dodatkowo, że mężczyzna od kwietnia do sierpnia prowadził nielegalną uprawę konopii.

Właściciel nielegalnych substancji został zatrzymany w policyjnym areszcie. Na podstawie zebranego materiału dowodowego 40-latek usłyszał zarzuty dotyczące nielegalnej uprawy oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za te czyny grozi mu do 10-ciu lat więzienia.

źródło:KPP Rypin


Galeria zdjęć:


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: