Darmowe badania. Zaproszenie


Dodany: 08:10:04 16.07.2021 1052Już jutro (sobota, 17.07), w godz. 12:00-18:00, dla osób z powiatu rypińskiego i miasta, osób powyżej 40-tego roku życia odbędą się bezpłatne badania, w ramach akcji nowego, rządowego programu „Profilaktyka 40+”. „Profilaktyka 40+” to jedna z inicjatyw odbudowy zdrowia Polaków po pandemii. W ramach rozpoczęcia tego programu, zapraszamy w dniu 17 lipca br. na Nowy Rynek w Rypinie, gdzie będzie można skorzystać z badań i konsultacji lekarskich: Kardiolog, Diabetolog, Lekarz POZ, Mammobus, badania słuchu, badania glukozy, analiza składu ciała, badania cholesterolu.
Narodowy Fundusz Zdrowia pomoże wszystkim, którzy chcieliby:
- wyrobić Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego
- utworzyć Internetowe Konto Pacjenta
- utworzyć Profil Zaufany
- wypełnić Ankietę 40+

W programie wydarzenia przewidziano także atrakcje dla dzieci.

Inauguracja tego programu w naszym województwie odbyła się w Toruniu. Rypin jest drugim miastem, w którym zostanie zaprezentowany pakiet usług i świadczeń medycznych dla osób powyżej 40-tego roku życia.

Wydarzenie organizowane przy współpracy z Ministerstwo Zdrowia, Kujawsko-Pomorskim Oddziałem Wojewódzkim Narodowego Funduszu, Powiat Rypiński, Miasto Rypin, Policją, Strażą Pożarną oraz Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Rypinie.


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: