Wsparcie na założenie firmy


Dodany: 10:31:40 07.09.2021 268Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Europejskie wsparcie na założenie firmy”.
Bezpłatne webinarium odbędzie się w dniu 8 września 2021 r. w godzinach 10:00 – 11:30.
To już kolejne spotkanie informacyjne organizowane z myślą o osobach, które chcą założyć firmę i pracować na własny rachunek.
Na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego trwa nabór do projektu realizowanego przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Bydgoszczy. Na spotkaniu omówione zostaną zasady przystąpienia do projektu, w ramach którego można uzyskać wsparcie finansowe na zakup maszyn i wyposażenia niezbędnego do świadczenia usług czy rozpoczęcia produkcji. W projekcie przewidziane jest też wsparcie pomostowe na pokrycie bieżących stałych kosztów prowadzenia firmy przez pierwsze 6 miesięcy.
Powiemy także jak pozyskać środki na doposażenie i rozwój młodych firm.
Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres mailowy ue.wloclawek@kujawsko-pomorskie.pl podając: imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres mailowy, lub telefonicznie 54 235 67 21, 54 235 67 12 a następnie połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania linku.
 

 

 

 

 

 


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: