31 Targi Rypin Agra


Dodany: 21:33:27 10.09.2021 275 

W dniach od 10 do 12 września na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędą się 31. Targi Rypin Agra. Wydarzenie zainauguruje towarzyski mecz piłki nożnej Samorządowcy Rypina kontra Samorządowcy Sierpca oraz turniej tenisa ziemnego.

W sobotę rano zaplanowano zawody wędkarskie, a przed południem rozpocznie się Bieg po Zdrowie Doliną Rypienicy. O godz. 16.00 na scenie wystąpią lokalni artyści. Nie zabraknie także oficjalnego rozpoczęcia 31. Targów Rypin Agra. Następnie wystąpią zespoły: Horpyna, Red Queen, a na zakończenie planowana jest zabawa z DJ-em.

Niedzielne uroczystości rozpoczną się o godz. 11.00 uroczystą Mszą Świętą Dożynkową, podczas której dziękować będziemy za tegoroczne zbiory. Przewidziane jest również wręczenie nagród dla wyróżnionych rolników oraz rozstrzygnięcie konkursu „Najładniejszy wieniec dożynkowy 2021”. O godz. 16.00 rozpocznie się blok artystyczny, podczas którego zaplanowano występ zespołu M-POWER, kabaretowy występ Jerzego Kryszaka i tradycyjne wybory Miss Agra 2021. W trakcie bloku odbędzie się również rozstrzygnięcie konkursu: „Superelewacja”, „Najpiękniejszy ogród” i „Najpiękniejszy balkon-pełen kwiatów”. Targom Rypin Agra tradycyjnie towarzyszyć będą wystawy producentów z branży rolniczej oraz ogrodniczej, jak również nowoczesne sprzęty wykorzystywane w rolnictwie.

Ponadto w niedzielę, od godz. 9.00 będzie istniała możliwość skorzystania ze szczepienia przeciw COVID-19 jednodawkową szczepionką firmy Johnson & Johnson lub dwudawkową firmy Pfizer.

Partnerem Strategicznym Targów Rypin Agra jest Grupa LOTOS. Partnerem Głównym wydarzenia jest Krajowa Spółka Cukrowa S.A. właściciel marek: Polski Cukier, Polskie Przetwory, Frutuś.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Anna Gembicka.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania i jednocześnie prosimy o przestrzeganie obowiązujących zasad sanitarnych.

 

źródło:UM Rypin


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: