Nowy członek zarządu PZP


Dodany: 14:13:09 08.10.2021 290Prezes i Trenerka Rypińskiego Uczniowskiego Klubu Pływackiego „Sejwal” Karolina Topolewska, została Członkiem Zarządu Polskiego Związku Pływackiego! Na stanowisko to została rekomendowana przez mistrzynię olimpijską Otylię Jędrzejczak, która w dniu 26 września br. została wybrana Prezesem Polskiego Związku Pływackiego.

Pani Karolinie Topolewskiej serdecznie gratulujemy. Cieszymy się, że praca, zaangażowanie i wysiłek włożony w rozwijanie i promowanie pływackiej dyscypliny sportowej w naszym mieście, został zauważony i doceniony na ogólnopolskiej arenie. Życzymy powodzenia oraz wielu sukcesów w zaszczytnym gronie Członków Zarządu Polskiego Związku Pływackiego.

Polski Związek Pływacki jest organizacją sportową założoną w 1922 roku, zrzeszająca zawodników, trenerów oraz działaczy polskiego pływania, mającą na celu organizowanie i prowadzenie współzawodnictwa w sporcie pływackim, a także reprezentowanie polskiego sportu pływackiego w krajowych i międzynarodowych organizacjach sportowych.

 

źródło:UM Rypin


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: