Rypinianin w finale


Dodany: 09:15:53 22.11.2021 501Program "You Can Dance - Nowa Generacja" wystartował 10 września w TVP2. Zgłosiło się do niego ponad 1000 zdolnych tancerzy w wieku od 8 do 13 lat. Spośród tych, którzy wzięli udział w odcinkach castingowych pozostało 55, którzy przeszli do kolejnego etapu, czyli do Akademii, w której trenowali pod okiem utytułowanych choreografów.

W niedzielę 3 października wybranych zostało 16 najzdolniejszych uczestników, którzy trafili do odcinków studyjnych. Natan Grzybowski, mieszkaniec Rypina znalazł się w wśród tych szesnastu najlepszych tancerzy wyłonionych spośród tysiąca, którzy wzięli udział w castingach do programu "You Can Dance - Nowa Generacja". Widzowie programu przez 12 tygodni śledzili poczynania utalentowanych tancerzy. W ostatnią niedzielę 21 listopada rypinianin Natan Grzybowski awansował do finału programu telewizyjnego "You Can Dance - Nowa Generacja". To kolejny sukces utalentowanego tancerza, która ma już na swoim koncie tytuły mistrza świata. W najbliższą niedzielę odbędzie się wielki finał programu. Natana cały czas wspiera Rodzina, znajomi, sąsiedzi i mieszkańcy Rypina. Życzymy powodzenia.

Występy młodych artystów oceniają: Klaudia Antos, Michał Misha Kostrzewski oraz Agustin Egurrola. Program wspólnie prowadzą Ida Nowakowska i Roksana Węgiel.

Natan Grzybowski, to uczeń Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 2 w Rypinie. Natan rozpoczął karierę w Rypinie, w Dziecięcej Akademii Rozwoju Umiejętności. Od kilku lat jest podopiecznym Piotra Jagielskiego ze szkoły tańca Jagielski Dance Project w Toruniu. W grudniu 2019 roku Natan wywalczył tytuł mistrza świata w kategorii Jazz Dance Solo. W czerwcu tego roku zdobył złoty medal na Mistrzostwach Polski WADF w Solo Jazz Dance Improvisation Junior w Bydgoszczy, a kilka dni później obronił tytuł mistrza Polski w stylu Jazz Dance w Szczawnie-Zdroju.

 


Komentarze

gosc:

2021-11-24 08:20:51

pogratulować i trzymać kciuki


Rypinianka:

2021-11-29 11:38:10

SUPER WYSTĘPY!!! BRAWO NATAN !!!!!!!!! Jesteś Nasz Zwycięzca !!!! BRAWO BRAWO BRAWO !!!!! : ) : )


Dodaj komentarz: