VIDEO Złote Gody 2022


Dodany: 16:35:48 17.05.2022 3996 maja br. w Urzędzie Miasta Rypin odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego.
Złote Gody świętowali Państwo: Krystyna i Jan Zgryziewicz, Daniela i Jan Zglińscy, Agata i Stanisław Teska, Zofia i Hilary Bolechowicz, Helena i Ryszard Głowaccy, Grażyna i Zbigniew Zacharow, Urszula i Henryk Zachwieja, Maria i Jan Kropkowscy, Elżbieta i Ryszard Liszewscy, Grażyna i Tadeusz Miłańscy, Marianna i Kazimierz Pawłowscy.
Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Złote Gody to jubileusz niezwykły, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli 50 lat. Pół wieku wspólnego życia świadczy o miłości rodzinnej, wierności, wzajemnym szacunku i zrozumieniu - o trwałości rodziny. To czas zwykłych, codziennych spraw, a jednocześnie ważnych wydarzeń, czas przeżyć radosnych i smutnych, wyrzeczeń i kompromisów, które jeszcze bardziej umacniają więzi rodzinne i sprawiają, że żyje się lepiej. 
Tak wyjątkowa uroczystość była okazją do podziękowania Jubilatom za piękny przykład dla młodego pokolenia oraz przekazania najlepszych życzeń. „Złote pary” za godne i długie pożycie małżeńskie zostały odznaczone Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadanymi przez Prezydenta RP. Życzenia Jubilatom złożyli Burmistrz Miasta Rypin Paweł Grzybowski, Przewodniczący Rady Miasta Rypin Sławomir Malinowski oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Monika Zielińska.
 
tekst:UM Rypin

 


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: