VIDEO Dzień bibliotek


Dodany: 21:07:20 18.05.2022 322 

9 maja br. w Rypińskim Domu Kultury zorganizowano miejsko-powiatowe obchody z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek z udziałem bibliotekarzy z gminnych bibliotek, bibliotekarzy szkolnych oraz pracowników Miejsko- Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rypinie.

Życzenia i gratulacje z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek złożyli Paweł Grzybowski Burmistrz Miasta Rypin, w imieniu Starosty Rypińskiego Jarosława Sochackiego - Wicestarosta Rypiński Piotr Czarnecki, Przewodniczący Komisji Kultury Rady Miasta Rypin Tomasz Szczęsny oraz Dyrektor Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Rypinie Marek Taczyński. Podczas uroczystości dziękowano Bibliotekarzom za wysiłek i zaangażowanie na rzecz upowszechniania czytelnictwa i kultury słowa. Uroczystość uświetnił występ fortepianowy Karola Grabowskiego - ucznia Szkoły Muzycznej I stopnia w Rypinie pod kierunkiem Izabeli Jezierskiej. Podczas spotkania zaprezentowano również film podsumowujący działalność Filii Nr 2 Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej przy ul. Młyńskiej 12.

Wszystkim Bibliotekarzom jeszcze raz serdecznie gratulujemy, dziękujemy za upowszechniania czytelnictwa, wkład w rozwój życia kulturalnego oraz życzymy, by Państwa praca była zawsze doceniana przez uśmiech i życzliwość czytelników.

 


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: