Cyfrowy Senior


Dodany: 11:24:34 18.12.2022 863Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Dobrzyńskiej realizuje projekt pn. "Cyfrowy Senior na Plus". Projekt jest skierowany do Seniorów i będzie realizowany do końca 2022 roku.

Z każdym dniem nowoczesne technologie stają się coraz mocniej zakorzenione w naszym życiu. Różne urządzenia i innowacje technologiczne – od komputerów, ebooków, tabletów i smartfonów – zmieniły nie tylko nasze życie, ale także nasze nawyki. Największy problem z nowymi technologiami mają osoby starsze - Seniorzy. Dorastali oni kiedy nie było jeszcze komputerów dlatego wielu z nich nie potrafi pokonać tej bariery wejść w cyberświat. Dlatego właśnie z naszym Projektem skierowaliśmy się w stronę Seniorów - mówi Marzena Łukowska, koordynator Projektu.

W zajęciach może uczestniczyć każda osoba (zajęcia odbywają się w poniedziałki, czwartki, w soboty oraz niedzielę), która ukończyła 60 rok życia, więcej szczegółów można uzyskać w siedzibie Stowarzyszenia (ul. Mickiewicza 22) lub kontaktując się z Prezesem Stowarzyszenia.

Projekt sfinansowano w ramach rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025, Edycja 2022. Program wieloletni na rzecz Osób Starszych "Aktywni+" na lata 2021–2025. Edycja 2022.


Galeria zdjęć:


Komentarze

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz: