Kolejny sukces Wawrzyńca


Dodany: 21:03:25 25.01.2023 1064Podczas wczorajszej Sesji Rady Miasta Rypin, Burmistrz Miasta Rypin Paweł Grzybowski i Radni Rady Miasta na czele z Przewodniczącym Sławomirem Malinowskim i Wiceprzewodniczącym Tadeuszem Dworzyńskim, pogratulowali Wawrzyńcowi Turowskiemu, młodemu, ambitnemu i utalentowanemu mieszkańcowi Rypina, który w ostatnim czasie zdobył kolejny prestiżowy tytuł na zagranicznym pokazie filmów.

Tym razem Wawrzyniec otrzymał tytuł finalisty w Stanach Zjednoczonych. Do pokazów finałowych wybrano 14 filmów spośród kilkuset zgłoszeń z całego świata, w tym film Wawrzyńca pt. „Wideo 96”, który był jedyną produkcją z Polski. To kolejny finał młodego reżysera w Stanach Zjednoczonych. Wcześniej Wawrzyniec został finalistą festiwali m.in. w Las Vegas, czy Bostonie. Oprócz tego jest laureatem wielu prestiżowych nagród i tytułów w kraju.

To ogromny powód do dumy, że wśród mieszkańców naszego miasta są tak niezwykle utalentowane, młode i ambitne osoby, które rozwijają swoje pasje i krok po kroku osiągają wymarzony cel. Wawrzyńcowi jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji kolejnych wyjątkowych projektów artystycznych, wielu sukcesów oraz satysfakcji z własnych dokonań.

 

źródło:UM Rypin

 


Komentarze

Roman...:

2023-01-26 11:53:13

Super moje gratulacje i dużo sukcesów...


Dodaj komentarz:

Ostatnie newsy:

Nasze kamery