W Tv Polsat... Rypin


Dodany: 07:21:35 07.02.2024 10894 lutego br. w Telewizji Polsat w programie "Państwo w Państwie" została pokazana historia pana Krzysztofa. Kolega ukradł panu Krzysztofowi obrączkę z samochodu, kiedy ten podwoził go po pracy.

Po kilkunastu godzinach złodziej został złapany i przyznał się do winy. Obrączki jednak nie udało się odzyskać – zdążył sprzedać ją w lombardzie, a właściciel punktu nie chciał wydać obrączki prawowitemu właścicielowi.

Złodziej nigdy nie oddał pieniędzy, a komornik przez 6 lat nie był w stanie ściągnąć z niego ani grosza. A na koniec, kosztami obarczył okradzionego mężczyznę! Krzysztof uważa, że sytuacja, w której to ofiara przestępstwa ma na końcu ponosić koszty jest niesprawiedliwa, więc rachunku wystawionego przez komornika nie zapłaci. Pracuje jednak legalnie, ma udokumentowany dochód i majątek, dlatego komornik już zapowiedział, że w przypadku braku płatności rozpocznie egzekucje.

 

źródło: www.panstwowpanstwie.polsatnews.pl


Komentarze

Tomek:

2024-02-09 12:47:10

a to chuj


Sobry:

2024-03-13 13:15:12

Marny nagłówek! " W tv Polsat... Rypin". W reportażu nie chodziło o przedstawienie atutów miasta, tylko o pokrzywdzoną osobę, która została okradziona i nie mogła liczyć na pomoc organów państwowych. Bo przecież kwota niewielka, to po co komornik miał się starac cokolwiek wyegzekwować?
Chwalcie się chwalcie rypinianie, nieudolną pracą urzędników. Powód do dumy, brawo!


Dodaj komentarz:

Ostatnie newsy:

Nasze kamery