Kandydaci na radnych


Dodany: 12:50:10 07.03.2024 862



Trwa kampania przed wyborami samorządowymi. W najbliższych wyborach, które odbędą się 7 kwietnia startuje 376 osób do rad gmin w Rypinie, w Brzuzem, w Rogowie, w Wąpielsku i w Skrwilnie, Rady Miasta Rypin i Rady Powiatu w Rypinie. Zostaną wybrani tylko "najlepsi" którzy będą nas reprezentować w kadencji 2024-2029.

Najstarszy kandydat ma 75 lat,  najmłodszy 21 lat, średnia wieku kandydatów to 46 lat. Poniżej przedstawiamy Wam pełną listę kandydatów do Rady Miasta Rypin oraz w pozostały kandydatów.

Rada Miasta w Rypinie:

1. Okręg wyborczy nr 1, ulice: Brzozowa, Mleczarska, Kępa, Tadeusza Kościuszki, Piaski, gen. Władysława Sikorskiego, Toruńska.

MURAWSKI Mirosław, KKW LEWICA
RUCIŃSKI Krzysztof, KKW KOALICJA OBYWATELSKA
ZAWODNIAK Artur, KWW ZGODA
ŻYWOCKA Ewa, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

2. Okręg wyborczy nr 2, ulice: Gdańska, Lipnowska, Miła, Nadrzeczna, Osiedle Sportowe, Elizy Orzeszkowej, Podmiejska, Podgórna, Pogodna, Powstania Styczniowego, Rzeźnicza, Sportowa.

BENDYKOWSKI Piotr, KWW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
KĘDZIERSKI Zbigniew Dariusz, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

3. Okręg wyborczy nr 3, ulice: Garncarska, Jana Pawła II, Jana Kilińskiego, ks. Czesława Chojeckiego, Józefa Piłsudskiego, pl. Sienkiewicza, Rynek, Spacerowa, Wodna, Wójtostwo, Zduńska, Żytnia.

GURTOWSKI Hubert, KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI
JANKOWSKI Rafał, KKW LEWICA
KONOPKA Stanisław, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KRUSZCZEWSKA Anna Maria, KWW ZGODA
RUMIŃSKA Krystyna, KKW KOALICJA OBYWATELSKA
WILCZEWSKI Krzysztof Adam, KWW GŁOS MIESZKAŃCÓW

4. Okręg wyborczy nr 4, ulice: Łączna, Nowy Rynek, PCK, Warszawska od nr 1 do nr 40A, Wesoła, Zacisze.

DWORZYŃSKI Tadeusz Jan, KWW ZGODA
GAŁKOWSKI Andrzej Mariusz, KKW KOALICJA OBYWATELSKA
MILEWSKI Artur, KWW NASZA PRZYSZŁOŚĆ

5. Okręg wyborczy nr 5, ulice: Kolorowa, Młyńska, Ogrodowa, Radosna, Spokojna, Warszawska od nr 41 do nr 86, Wspólna.

MARCHEWKA Dawid, KKW KOALICJA OBYWATELSKA
RUTKOWSKA Maja, KWW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
TYBURSKI Marek Stanisław, KWW ZGODA
WALCZUK Tomasz, KWW GŁOS MIESZKAŃCÓW


6. Okręg wyborczy nr 6, ulice: Cicha, Marii Konopnickiej, Zofii Nałkowskiej, Cypriana Kamila Norwida, Bolesława Prusa, Juliusza Słowackiego, Lisiny, Warszawska od nr 87 do nr 142, Wichrowa, Wilcza Łapa.

JAKUBOWSKI Mikołaj, KWW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
ŁAPKIEWICZ Justyna, KKW KOALICJA OBYWATELSKA
PAWŁOWSKI Sławomir, KWW ZGODA

7. Okręg wyborczy nr 7, ulice: ks. Cz. Lissowskiego, Stefana Żeromskiego.

NOWAKOWSKA Marzena, KWW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
PACER Andrzej, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SKIBA Edward, KKW KOALICJA OBYWATELSKA
SOCHACKI Piotr Michał, KWW ZGODA

8. Okręg wyborczy nr 8, ulica: Gustawa Sommera.

KUŹMIŃSKA Klaudia, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
SYLWERSKI Piotr, KKW KOALICJA OBYWATELSKA
WARUSZEWSKI Jan, KWW NASZA PRZYSZŁOŚĆ

9. Okręg wyborczy nr 9, ulice: Kwiatowa, Lipowa, 3 Maja, dr. Wł. Franciszka Dłutka, Wacława Malanowskiego, Słoneczna.

CHOJNACKI Janusz, KWW JANUSZA CHOJNACKIEGO
GRUBALSKI Krzysztof, KWW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
KLUCZYŃSKI Michał, KWW GŁOS MIESZKAŃCÓW
KRĘPEĆ Marcin, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
RYNCARZ Irmina, KKW KOALICJA OBYWATELSKA

10. Okręg wyborczy nr 10, ulice: Adama Asnyka, Jana Brzechwy, Bukowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, ks. Antoniego Podlesia, Bolesława Leśmiana, 11 Listopada, Adama Mickiewicza, Mikołaja Reja, Władysława Reymonta, Juliana Tuwima, Zielona.

JANKOWSKI Ryszard Jakub, KKW LEWICA
MALINOWSKI Sławomir, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
PRZYJACIELSKA Katarzyna, KKW KOALICJA OBYWATELSKA
WACŁAWSKI Andrzej, KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI

11. Okręg wyborczy nr 11, ulice: 1 Maja, Bielawki, Bohaterów Czerwca 1956 r. , Dojazdowa, Dworcowa, Karczówka, Kostrzał, Polna, Mławska od nr 40 do nr 40A i od nr 42 do nr 63, Sadowa, Strażacka, Wiejska, Wiśniowa, Malinowa.

JAKUBOWSKA Beata, KWW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
MUSZYŃSKI Cezary Wojciech, KKW KOALICJA OBYWATELSKA
SZCZĘSNY Tomasz Tadeusz, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

12. Okręg wyborczy nr 12, ulice: Mławska od nr 1 do nr 38D.

SOBIERAJSKI Bartosz, KWW ZGODA
ŚPIEWAKOWSKA Maja, KWW NASZA PRZYSZŁOŚĆ

13. Okręg wyborczy nr 13, ulice: dr. Wł. Cholewińskiego, Koszarowa, Willowa.

JANKOWSKA Joanna, KKW LEWICA
MURAWSKI Waldemar, KWW ZGODA
WYSOCKA Magdalena, KKW KOALICJA OBYWATELSKA

14. Okręg wyborczy nr 14, ulice: Nowe Osiedle, Mławska nr 39 i nr 41.

FEDEROWICZ Alicja, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
FURMAN Jacek, KKW LEWICA

15. Okręg wyborczy nr 15, ulice: Wojska Polskiego, Nowa.

BORUSZKOWSKI Andrzej, KKW KOALICJA OBYWATELSKA
GAPIŃSKI Łukasz, KWW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
NOWATKOWSKI Jarosław, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

 

 

 

 

 

 


Galeria zdjęć:


Komentarze

-Gość-:

2024-03-12 13:18:39

Tym z PIS-u to już podziękujemy :)


gosc:

2024-03-19 19:32:22

Ze Jarek Nowatkowski,mój kolega ze szkoły ,pisior,a to nie wiedziałem


-Gość-:

2024-03-24 21:06:22

TO PRAWDA PISOWI JUZ DZIEKUJEMY. PATRZE JAK LUDZE SIE SPRZEDAJA PODPIEPRZAJA W PRACY LUDZI A TERAZ STARUJA Z PIS


-Gość-:

2024-03-24 22:20:05

Blokada lidla woda droższa o 3 zł


Dodaj komentarz:

Ostatnie newsy:

Nasze kamery