Sparingi Lecha

Dodany: 08:09:13 03.02.2015 2009

Zawodnicy IV ligowego RKS Lech Rypin swój pierwszy zimowy sparing rozegrali z trzecioligowcem Wdą Świecie. Sparing ten zakończył się porażką, nasz zespół uległ 1:4 w Świeciu. Jedynego gola dla rypinian zdobył Radosław Fodrowski. Spotkanie rozegrane zostało na sztucznym boisku w Świeciu. Podzielone zostało ono na trzy trzydziestominutowe tercje. Niestety pierwsza z nich była dla naszego zespołu przeskokiem z Orlika na duże boisko i w niej, gdzie zawodnicy mają najwięcej sił, popełniliśmy najwięcej błędów ustawieniu. W dwóch kolejnych tercjach zespół nawiązał równorzedną walkę z trzecioligowcem. Bramkę po stałym fragmencie gry strzelił Radosław Fodrowski, któremu asystowal Marcin Baranowski.

W ostatni dzień stycznia lechici rozegrali kolejny sparing, tym razem przeciwinikiem był zespół Mustang Ostaszewo. Drużyna dowodzona przez trenera Macieja Grzybowskiego pokonała w Toruniu 3:2 zespół z Ostaszewa.