Przegrali na inauguracji

Dodany: 11:40:48 29.03.2015 1905

Nie popisali się czwartoligowcy RKS Lecha Rypin. Po słabym meczu przegrali u siebie z LTP Lubanie 1:2. Goście dość szybko odskoczyli, wykorzystując grę w przewadze. Już w 2. minucie strzelili naszym gola. W 18. minucie dla Lechitów gola strzelił Martyn Trędewicz. Po zmianie stron goście kontrolowali sytuację na boisku. Bardzo dobrze bronili, a Lechici byli nieskuteczni. Popełniali też liczne błędy w ataku i defensywie. Niestety w drugiej połowie goście strzelili nam gola i ten wynik utrzymał się do końca meczu.

W tabeli IV ligi kujawsko-pomorskiej zespół z Rypina jest na 7. miejscu.

Mecz poprowadzili Ariel Gacka z Bydgoszczy. Jego asystentami byli Sławomir Winiecki (Zamość) oraz Sebastian Borkowski (Bydgoszcz).

Skład Lecha Rypin na mecz z LTP Lubanie: Anuszewski - Dąbrowski, Rybka, Buchalski, Baranowski - Szymborski, Moszczyński, Fodrowski, Ruciński - Trędewicz, Rutkowski. Rezerwowi: Stachewicz, Klatt, Kacperek, Litwin, Pawłowski, Listkowski, Lewandowski.